چهار هزار و 400 ریال سود به ازای هر سهم در شرکت پالایش نفت تبریز به تصویب رسید
زمان/تاریخ انتشار : پنج شنبه 16 مرداد 1393
بازدیدها : 2529

چهار هزار و 400 ریال سود به ازای هر سهم در مجمع عمومی عادی سالانه پالایش نفت تبریز برای سال مالی منتهی به 29 اسفندماه 92 به تصویب سهامداران رسید.

رییس هیئت مدیره شرکت پالایش نفت تبریز روز سه شنبه در جلسه مجمع عمومی سالانه گفت: با توجه به وضعیت نقدینگی شرکت و پروژه های در دست اقدام پالایشگاه تبریز، چهار هزار و 400 ریال سود به ازای هر سهم مورد تصویب سهامداران قرار گرفت.

عادل نژادسلیم افزود: سود سهامداران حقیقی در مهلت قانونی یعنی ابتدای شهریور ماه سال جاری به حساب آنان واریز می شود.

وی اظهار کرد: با توجه به موفقیت شرکت پالایش نفت تبریز و زحمات اعضای هیات مدیره در این خصوص، سه میلیارد و 500 میلیون ریال به عنوان پاداش به اعضای هیئت مدیره شرکت تعلق گرفت.

نژاد سلیم افزود: این شرکت در راستای رسیدن به اهداف بلندمدت خود اقدام به تدوین برنامه ریزی استراتژیک پنج ساله کرده و چشم انداز بسیار مناسبی برای تبدیل به یکی از شرکت های پیشرو منطقه ترسیم کرده است که اجرای آنها نویدبخش آینده مناسبی برای شرکت و ذی نفعان است

وی ادامه داد: در حال حاضر با توجه به نیاز روز افزون کشور به فرآورده های نفتی، این شرکت همگام با برنامه مشترک توسعه پالایشگاه های کشور پروژه های متعددی چون طرح احداث واحد اختلاط روغن، واحد تولید قیرهای ویژه، گرانول سازی گوگرد، پروژه های زیست محیطی، طرح بهبود فرآیند و بهینه سازی پالایشگاه را در دست اجرا دارد.

رییس هیات مدیره پالایشگاه تبریز گسترش بازارهای فروش محصولات و تنوع بخشی به شیوه های فروش و توسعه فروش صادراتی شرکت، تولید محصولات جدید با ایجاد فرآیند توسعه محصول و ایجاد زنجیره ارزش برای شرکت با تولید محصولات جدید، راه اندازی واحد بنزین سازی با هدف تولید بنزین باکیفیت مطلوب و اجرای برنامه استراتژیک شرکت در قالب یک برنامه پنج ساله و با چشم انداز ˈ پیشرو پالایشگاه های منطقه با اعتبار جهانی ˈ را از برنامه های سال آتی شرکت عنوان کرد.

جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت پالایش نفت تبریز با حضور 97/15 درصد سهامداران در تالار پتروشیمی تبریز برگزار شد و سازمان حسابرسی فریوران مجددا به عنوان حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزیده شدند و همچنین در آغاز این نشست از سرود سازمانی شرکت پالایش نفت تبریز رونمایی شد.


نظرات