مدال نقره برترين پروژه هاي مديريتي دنيا به پالایشگاه تبریز رسید
زمان/تاریخ انتشار : پنج شنبه 23 شهریور 1396
بازدیدها : 908

شرکت پالایش نفت تبریز از بین ۵۴ کشور برتر دنیا ، موفق به کسب رتبه دوم و دریافت مدال نقره جایزه کنستانتین سال2017 از سوی شوراي بين المللي مشاوران مديريت (ICMCI)شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت پالایش نفت تبریز،غلامرضا باقری دیزج، مدیرعامل شرکت با اعلام این خبر گفت: پالایشگاه تبریز در مراسم معرفي برترين پروژه هاي اجرا شده مديريتي دنيا و در حاشيه نشست مجمع عمومي اين شورا كه ششم سپتامبر 2017 از سوی شوراي بين المللي مشاوران مديريت (ICMCI) در شهر آستانه کشور قزاقستان برگزار شد موفق به دریافت مدال نقره برترین پروژه های مدیریتی دنیا گردید.

وی افزود: پروژه معرفي شده از سوي انجمن مشاوران مديريت ايران براي این رقابتها، توسط شركت مشاوره طنين خرد و در شركت پالايش نفت تبريز به اجرا درآمده كه نتايج ارزشمندي را براي پالایشگاه تبریز به همراه داشته است و در سال ۹۶ توانسته بود تنديس سيمين دومين دوره جايزه مشاوره مديريت ايران را از آن خود نموده و به عنوان تنها گزینه کشور به شوراي بين المللي مشاوران مديريت (ICMCI) معرفی شود 

مدیرعامل پالایشگاه تبریز اعلام کرد: اين جايزه هر ساله به صورت مشترك به مشاوران مديريت و شركتهايي كه توانسته اند با همكاري موثر دو جانبه و با به كارگيري روشهاي نو آورانه در حوزه هاي مديريت ،IT و ICT تحولات اساسي ايجاد کنند ، اهدا مي شود.

به گفته وی، شرکت پالایش نفت تبریز از سال ۹۲ تا کنون بر اساس روش جدید مشاوره مدیریت در قالب مدل مدیریتی با علائم اختصاری AMIF/MAMIF درصدد تحول مدیریت سازمانی خود از مکتب کلاسیک به مکتب یادگیری و نیز خواهان تعالی مدیران سازمان خود به تراز مکتب یادگیری مدیریت است.

 باقری دیزج ادامه داد : در این روش مشاوره که به بلد راه کاروان (CBR) معروف است، مشاور در کنار مدیران و با هدایت علمی و عملی، آنان را در مدیریت بر سازمان خود همراهی می کند. در این همراهی، مدیران در یک حرکت تدریجی و مستمر، بصورت فردی و تیمی، با دانش مدیریت در حد نیاز آشنا شده، مدل های مفهومی و اجرایی را فرا می گیرند و در محیط سازمانی خود آن را اجرایی می کنند.


نظرات