گام بلند پالایشگاه تبریز درراستای جهانی شدن
زمان/تاریخ انتشار : یکشنبه 12 آذر 1396
بازدیدها : 963

محمود زاده، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح(ساتا) در بازدید از پالایشگاه و پتروشیمی تبریز:

اینکه بخشی قابل توجه از تجهیزات پروژه تصفیه گازوییل شرکت پالایش نفت تبریز از داخل تامین شده است، کار بسیار ارزشمندی است. هر استانداردی هزینه ای دارد و بایستی سعی کنیم از بهینه ترین ، کارآمد ترین و کم هزینه ترین آنها استفاده به عمل آوریم توجه شود که ما کجای منحنی هزینه و  ارزش می خواهیم قرار بگیریم.

شرکت خوب و سازمان خوب، شرکت و سازمانی است که ضمن اینکه پیش می رود همانند مکانیزم بدن انسان روسازی هم بایستی انجام دهد. مراقب باشیم هزینه هایی که برای توسعه و سرمایه گذاری انجام می دهیم در کنار خروجی و سود مستمری که می خواهیم کسب کنیم، باشد تا سازمان هم به نتایج خوب برسد    

مرتضی عزیزی، مدیرعامل هلدینگ گروه گسترش نفت و گاز پارسیان در بازدید از پالایشگاه و پتروشیمی تبریز:
ضروری است دو شرکت پالایشگاه و پتروشیمی تبریز نسبت به پیگیری و انجام اقدامات مرتبط با به موضوع سود آوری (Profitability )، برنامه های بهینه سازی (Improvement ) و ارتقای سطح ایمنی اهتمام و تا پایان آذر ماه  نسبت به ارسال گزارش ها به هلدینگ اقدام نمایند.
از اقدامات انجام شده در این خصوص تشکر می کنم ولی انتظار دارم ضمن توجه به نیاز بازار، تولیدات پالایشگاه تبریز به فراخوری که در شرکت پتروشیمی تبریز ارزش افزوده ایجاد می کند، تولید شود و نه فقط برای فروش،ایشان تاکید نمود ملاک باید افزایش حاشیه سود کلی (Margine ) باشد.
این شرکت توانسته است به عنوان بهترین پالایشگاه وزارت نفت از منظر شاخص های کیفی و بهره وری شناخته شود.


نظرات