سردار عابدین خرم فرمانده سپاه عاشورا آذربایجان شرقی در آستانه هفته کار و کارگر از روند فعالیت در شرکت‌ پالایش نفت تبریز بازدید بعمل آود.

بازديد فرمانده سپاه عاشورا از پالايشگاه تبريز

 «انگیزه اصلی ما برای حضور در این شرکت، تبریک هفته کار و کارگر به مدیران و کارگران زحمت کش در پالایشگاه تبریز است» این جمله ی فرمانده سپاه عاشورا در بازدید از پالایشگاه تبریزاست.
مهندس باقری مدیرعامل شرکت پالایش نفت تبریز می‌گوید: شما به بزرگترین بنگاه اقتصادی شمالغرب وارد شدید. وی در ادامه به فعالیت‌‌‌های شرکت و محصولات آن پرداخته و اظهار می‌دارد: ۴۱ محصول در این شرکت تولید می‌شود که بنزین یورو ۵ و گازوئیل یورو ۵ و تولید روزانه صدو ده هزار بشکه محصول و انواع روغن‌‌‌های موتور جزو آنهاست.
وی با اشاره به ترازهای مالی شرکت پالایش نفت تبریز می‌گوید: سال ۹۹ این شرکت هزار میلیارد تومان مالیات پرداخته است.مهندس باقری به تلاش‌‌‌های این شرکت برای کاهش آلاینده‌‌‌های زیست محیطی نیز اشاره کرد و گفت: در تلاش هستیم میزان آلاینده‌‌‌های زیست محیطی این شرکت را به صفر برسانیم و بر این اساس پروژه تبدیل نفت کوره به محصولات با ارزش مهمترین اولویت ماست که یک پروژه بزرگ زیست محیطی است.
فرمانده سپاه عاشورا نیز در این بازدید گفت: گزارش مدیرعامل شرکت برای همه ما خرسند کننده است. این شرکت با تکیه بر توان داخلی و درون زایی در مسیر تحقق اقتصاد مقاومتی قرار دارد. انگیزه و روحیه مدیران و کارگران این شرکت تحسین برانگیز است.
سردار خرّم از فعالیت‌‌‌های زیست محیطی این شرکت نیز قدردانی کرده و افزود: با افتخار دست و بازوی همه شما را می‌بوسم.