واکسیناسیون کارکنان شرکت پالایش نفت تبریز

جانشین سرپرست منابع انسانی شرکت پالایش نفت تبریز از واکسیناسیون کارکنان این شرکت خبر داد.


محمدرضا احمدی در گفت‌و‌گو با روابط عمومی و امور بین الملل شرکت پالایش نفت تبریز اظهار کرد:
با توجه به نزدیک شدن ایام تعمیرات اساسی پالایشگاه تبریز و ورود تقریبا یک هزار نفر به شرکت جهت انجام اورهال، به دلیل شرایط حاد کرونای استان، واکسیناسیون کارکنان شرکت را آغاز کردیم.

وی ادامه داد: براساس هماهنگی‌های انجام شده با مسئولین استانی، واکسیناسیون کارکنان شرکت از روز دوشنبه، ۱۵ شهریور ماه شروع  و طی دو روز ادامه خواهد داشت.

وی افزود:  ۹۰۰ نفر در روز اول واکسینه شدند و براساس پیش‌بینی‌های انجام شده، یک هزار و ۵۰۰ دز واکسن تزریق خواهد شد.

احمدی خاطرنشان کرد: واکسن تزریقی، سینوفارم بوده و ۲۸ روز بعد، دز دوم آن تزریق خواهد شد که همچنین با گذشت حدوداً یک ماه از تزریق دز دوم، اورهال را شروع خواهیم کرد.

وی یادآور شد: تمامی امور با نظارت مرکز بهداشت و درمان استان و شهرستان تبریز و همچنین دانشگاه علوم پزشکی تبریز و با همکاری کادر بهداشت و درمان صنعت نفت شمال‌غرب کشور انجام میگردد.

وی با بیان اینکه شرایط واکسیناسیون مرکز سلامت کار شرکت کاملا بهداشتی و با تمامی امکانات پزشکی انجام می‌شود،  تاکید کرد: تمامی کارکنان  رسمی، قراردادی، پیمانکاری، پروژه و روزمزد و همچنین کارکنان شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی و انبار نفت و شرکت ملی خطوط لوله و مخابرات نیز واکسینه خواهند شد.

جانشین سرپرست منابع انسانی شرکت پالایش نفت تبریز در پایان از همکاری مسئولین دانشگاه علوم پزشکی تبریز، مرکز بهداشت و درمان صنعت نفت شمال‌غرب کشور، مرکز بهداشت و درمان استان و شهرستان تبریز و تمامی همکاران درون شرکت تشکر و قدردانی کرد.