مجمع عمومی عادی سالانه پالایشگاه تبریز برگزار شد
زمان/تاریخ انتشار : پنج شنبه 5 مرداد 1396
بازدیدها : 644

مجمع عمومی عادی سال مالی منتهی به 95/12/30 شرکت پالایش نفت تبریز با حضور 92.86 درصدی سهامداران این شرکت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پالایشگاه تبریز، مدیر عامل شرکت پالایش نفت تبریز در حاشیه این مجمع در گفت و گو با خبرنگاران گفت: با توجه به اینکه در جهان فعلی بدون داشتن استراتژی و برنامه مدون و علمی امکان موفقیت در اجرای برنامه ها، کار بسیار مشکلی است این پالایشگاه برنامه مدیریت علمی را در شرکت بنا نهاده است.

غلامرضا باقری دیزج افزود: موضوع بسیار مهمی که در پالایشگاه تبریز به وجود آمده و متبلور شده علمی فکر کردن و استراتژیک فکر کردن می باشد و برنامه ریزی بر اساس اهداف استراتژی است.

وی تاکید کرد: امیدواریم این مسیری را که پیش رو داریم و مکلف به طی کردن آن هستیم با همدلی بیشتر تمامی سهامداران و کارکنان از بهترین مسیر ، با کم ترین هزینه و با بهترین تکنولوژی پیشرویم تا بیشترین ارزش افزوده را برای سهامداران و مردم منطقه ایجاد کنیم.

باقری ادامه داد: بر اساس این برنامه پالایشگاه از سلیقه زدگی بیرون آمده و با تعویض مدیران همه مکلف هستند در مسیر تعیین شده حرکت کنند و با تغییر اشخاص و افراد آرمان ها تحت الشعاع قرار نمی گیرد.

وی مهمترین هدف شرکت را حرکت در مسیر سیاست های دولت برای تولید سوخت پاک در کشور و در کنار آن تنوع بخشی به محصولات با ارزش افزوده بیشتر برای رساندن سود بیشتر به سهامداران ، انجام مسئولیتهای اجتماعی و حرکت در مسیر توسعه پایدار برشمرد.

 

وی افزود: روزنامه سراسری دنیای اقتصاد و روزنامه محلی عصرآزادی به عنوان روزنامه های رسمی و موسسه حسابرسی تدوین همکاران به عنوان بازرس قانونی این شرکت انتخاب شدند.


نظرات