توضيحات روابط عمومي پالايشگاه تبريز درخصوص اخبار غير واقعي انتشار دود از اين شركت
زمان/تاریخ انتشار : یکشنبه 9 مهر 1396
بازدیدها : 881

رئيس روابط عمومی پالایشگاه تبریز، در خصوص مطلب منتشر شده در برخی شبکه های اجتماعی مبنی بر انتشار دود از این شرکت اظهار کرد: این خبر کاملا غیر واقعی بوده و دود نشان داده شده در تصویر منتشره به هیچ وجه مربوط به این شرکت نمی باشد.

شاکر خفایی ادامه داد: با اتمام تعمیرات اساسی شرکت پالایش نفت تبریز تمامی واحدها بصورت نرمال در سرویس بوده و توفیقات زیست محیطی و عملیاتی حاصل از تعمیرات اساسی انجام یافته به زودی به سمع و نظر مردم شریف خواهد رسید. خفایی از رسانه ها خواست  در راستای هم افزایی برای حل مشکلات منطقه و صنعت قبل از انتشار هرگونه خبر در خصوص این شرکت صحت آنرا با روابط عمومی شرکت پالایش نفت تبریز مورد بررسی قرار دهند.

 توضيحات فرماندار تبريز در خصوص دود سياه پتروشيمي تبريز

فرماندار تبريز گفت: 

دود سياهي كه از پتروشيمي تبريز خارج مي شود مربوط به بخارات و گاز ناشي از عمليات ضروري در پتروشيمي است و جاي نگراني ندارد.

رحيم شهرتي فر در گفت و گو با خبرنگار نصر افزود: به دنبال ديده شدن دودهاي سياه از پتروشيمي تبريز پيگير اين موضوع شدم كه خوشبختانه جاي هيچ نگراني نيست.

ين دودها ناشي از يك سري اقدامات ضروري در مجموعه پتروشيمي تبريز هست كه به ناچار انجام مي شود و غير قابل اجتناب است.

مسئولان و كارشناسان اداره كل حفاظت محیط زیست استان به جهت اهميت موضوع در پتروشيمي حاضر شده نسبت به اين موضوع اقدام لازم را انجام داده اند

 توضیح روابط عمومی فرمانداری تبریز:

طبق اخبار مشاهده شده در گروه های تلگرامی ، برخی همکاران محترم رسانه ای اتفاق مذکور را به پالایشگاه تبریز نسبت داده اند ؛ لذا از پایگاه های محترم خبری خواهشمندم ضمن اصلاح خبر منتشره ، توضیحات روابط عمومی پالایشگاه تبریز را در این خصوص استناد نمایند.

 


نظرات