دبیر کار گروه مدیریت انرژی شرکت پالایش نفت تبریز ازبرگزاری سومين مميزي جامع فني و سيستمي انرژي این شرکت در سال جاری خبر داد.

به گزارش وقت نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت پالایش نفت تبریزمهندس مهدی نوه سی گفت : این ممیزی  با هدف شناسایی فرصت های بهبود عملکردهای انرژی و عمل به تعهدات قانونی در شش بخش کوره ها ،‌ بویلرها ،‌سیستم های تولید و توزیع و شبکه های بخار ،‌ تولید و توزیع برق،‌ ساختمان، نظام مدیریت انرژی و فرایندهای عملیاتی توسط تیم 19 نفره ممیزی شرک ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران و با مشارکت کارشناسان و متخصصان انرژی شرکت های پالایشی و ستاد پالایش و پخش و نیز همکاری بخش های بهره برداری، خدمات فنی، تعمیرات،  منابع انسانی و تدارکات پالایشگاه تبریز به مدت چهار روز با موفقیت انجام شد.

وی گفت : در این دوره برای اولین بار از اپلیکیشن موبایلی ممیزی انرژی طراحی شده توسط شرکت ملی پالایش و پخش استفاده شده که در این دوره ممیزی ضریب دقت ، سرعت و پیگیری کار را به طور چشمگیر بالا برد.

در جلسه اختتاميه ممیزی انرژی ، مهندس  غلامرضا باقری مدیر عامل پالایشگاه تبریز، پس از استماع گزارش تيم مميزي، از ریز بینی، رعایت نکات فنی و نیز رویکردهای مهندسی و اقتصادی بعلاوه گزارش بی طرفانه و دلسوراانه این تیم قدردانی کرد.

وی با ابراز خوشحالي از وجود پتانسيل بالقوه دانش و تخصص در پالايشگاه هاي كشور بویژه در نسل جوان و امکان اجرای ممیزی های فنی و تخصصی بدون نیاز به شرکت های خارجی ، بر استفاده از تك تك نتايج و يافته هاي مميزي ، توسط ديسيپلين هاي شركت تاكيد کرد.

مميزي جامع فني و سيستمي انرژي از 29 تيرماه بمدت چهار روز با هماهنگی مديريت انرژي پالایشگاه تبریز اجرا شد.