جشن دهه فجر انقلاب اسلامی خانواده بزرگ شرکت پالایش نفت تبریز

با استقبال بی نظیر 6 هزار نفری برگزار شد؛

شرکت پالایش نفت تبریز به مناسبت پیروزی انقلاب اسلامی و ایام الله دهه فجر، جشن دهه فجر انقلاب اسلامی خانواده بزرگ شرکت پالایش نفت تبریز را با حضور 6 هزار نفر از کارکنان و خانواده های این مجموعه در مرکز همایش های بین المللی خاوران تبریز طی 6 برنامه در دو روز برگزار کرد. این جشن بزرگ که در روزهای 13و 14 بهمن ماه برگزار گردید، برنامه های متنوع و شاد فرهنگی و هنری اجرای شد که مورد استقبال شرکت کنندگان قرار گرفت. مدیر عامل شرکت پالایش نفت تبریز در حاشیه جشن پیروزی انقلاب اسلامی این مجموعه، با تبریک ایام الله دهه فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی به خبرنگاران گفت: مایه خرسندی است که امسال، با فروکش کردن بیماری منحوس کرونا توانستیم بار دیگر پذیرای خانواده های عزیز باشیم و در کنار آنها محفلی شاد به مناسبت ایام الله دهه فجر، داشته باشیم. غلامرضا باقری دیزج با اشاره به نامگذاری سال 1401 به نام سال تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی(مد ظلله العالی)، بیان کرد: در این راستا خود را موظف می دانم، به اطلاع خانواده عزیز پالایشگاه تبریز برسانم که فعالیت های زیادی در اینجا انجام شده است.

تولید 42 محصول در پالایش نفت تبریز وی از بهره برداری از 13 هزار میلیارد تومان پروژه در 8 سال اخیر در مجموعه پالایش نفت تبریز خبر داد و اضافه کرد: ما در کنار هم توانستیم محصولات با استاندارد یورو 5 را در جامعه ترویج کنیم و سبد محصولات تولیدی پالایش نفت تبریز را از 8 محصول به 42محصول افزایش دهیم. مدیر عامل شرکت پالایش نفت تبریز افزود: در حال حاضر بیش از 2 هزار میلیارد تومان پروژه در این مجموعه در حال اجراست که محور این پروژه ها ارتقا کیفی فرآورده ها و وضعیت زیست محیطی شرکت پالایش نفت تبریز است که تا پایان سال جاری به مرحله بهره برداری خواهد رسید.

خانواده، نقطه آغاز جهاد تبیین باقری خانواده را بهترین جایگاه برای آغاز جهاد تبیین دانست و افزود: باید امیدبخشی را از خانواده خود آغاز کنیم و برای فرزندانمان توضیح دهیم که چه اقدامات بزرگی انجام شده است و باید به شایعات دشمن توجه نکنیم. وی با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری در خصوص اهمیت جهاد تبیین، اظهار کرد: بر خلاف تبلیغات دروغ برخی رسانه های معاند که تلاش می کنند تا یاس و ناامیدی را به کشور تزریق کنند باید اذعان داشت که وقتی در پالایشگاه نفت تبریز که پنجمین پالایشگاه کشور است، این پروژه های عظیم عملیاتی شده است، بنابراین در پالایشگاهها و صنایع دیگر نیز، دستاوردهای قابل توجهی به دست آمده است که به تدریج جامعه از نتایج آنها بهره مند خواهد شد. مدیر عامل شرکت پالایش نفت تبریز با تاکید بر اهمیت وظیفه همه کسانی که در این مجموعه فعالیت می کنند، گفت: کارکنان این مجموعه سخت کوشانه تلاش می کنند تا وظیفه خود را به بهترین شکل انجام دهند. باقری با ابراز تاسف از وقوع زلزله در شهرستان خوی، از کمک رسانی این مجموعه به زلزله زدگان خبر داد و افزود: امیدواریم با کمک همه هم میهنان، وضعیت زلزله زدگان هر چه سریعتر بهبود یابد.

اشتغالزایی در سایه اجرای طرح های توسعه وی از جذب 213 نفر از جوانان نخبه در سال جاری پس از آزمون و گزینش در این مجموعه خبر داد و اضافه کرد: اگر پروژه هایی که برنامه ریزی کرده ایم، عملیاتی شود در سالهای آتی تعداد جذب شوندگان در این مجموعه دوبرابر امسال خواهند بود. باقری در پایان سخنان خود مهمترین پروژه این مجموعه را به ارزش 1.7 میلیارد دلار دانست که در سطح منطقه بی نظیر است و افزود: اگر این پروژه اجرایی شود، این منطقه را به قطب اقتصادی تبدیل خواهد کرد